Oprogramowanie
Asseco WAPRO START
Asseco WAPRO BIZNES
Asseco WAPRO BIURO
Asseco WAPRO PRESTIŻ
Asseco WAPRO Mobile
ENTRE
Autoryzowane Centrum Serwisowe
Pomoc zdalna
Aktywacja licencji
Cennik
Kontakt
O Asseco WAPRO
Promocje
Wdrożenia
Zasady aktualizacji
Urządzenia fiskalne

Aktualności
Strona główna
Formularze
Zamówienie programu
Zamówienie CD z demo
Zamówienie pakietu mobilnego
Formularz kontaktowy
Aktualności

24-06-2015
Zamień DOS na Windows !

23-06-2015
Dostosowanie systemu Asseco WAPRO do zmian w przepisach o VAT, które wejdą w życie 1 lipca 2015

31-03-2015
Biuro Online dla każdego klienta do 31 marca 2016!

06-11-2012
Premia dla zaktualizowanych!

03-11-2012
Asseco WAPRO zaskakuje nowymi rozwiązaniami

01-11-2012
Certyfikaty iPKO biznes i PekaoREADY dla programu WF-FaKir dla Windows


Archiwum

Aktualne wersje
WF-bEST ()
WF-FaKir ()
WF-GANG ()
WF-KaPeR ()
WF-MAG ()
WF-Analizy ()
WF-bEST ()
WF-CRM ()
WF-FaKir ()
WF-Fakturka ()
WF-GANG ()
WF-KaPeR ()
WF-Mag ()
WF-Mag ()

01-04-2011

Rekordowa liczba nowych użytkowników oprogramowania Asseco WAPRO

W 2010 roku Asseco Business Solutions odnotowało znakomite wyniki sprzedażowe w segmencie systemów dla małych i średnich przedsiębiorstw (systemy marki Asseco WAPRO), znacznie przewyższające rezultaty uzyskane w analogicznych okresach lat ubiegłych. Szczególnie znaczący był dynamiczny wzrost ilości licencji sprzedanych do nowych klientów.

Najchętniej wybierane było oprogramowanie do obsługi magazynu i sprzedaży WF-Mag, program finansowo-księgowy WF-FaKir oraz podatkowa księga przychodów i rozchodów WF-KaPeR. „Programy te wybierane były nie tylko ze względu na doskonałe przygotowanie do zmieniających się przepisów VAT, ale przede wszystkim z uwagi na ogromne możliwości funkcjonalne, szybkość działania oraz nowoczesną i elastyczną technologię umożliwiającą pracę w różnych konfiguracjach sprzętowych” – mówi Rafał Mróz, Dyrektor ds. Asseco WAPRO ERP w Asseco Business Solutions S.A.

Asseco BS przyznaje, że zmiana stawek VAT była jednym z czynników motywujących firmy do podjęcia decyzji o aktualizacji lub zakupie systemu informatycznego. „Oprogramowanie Asseco WAPRO było dobrze przygotowane do zmian w przepisach. To, czym możemy się pochwalić, to bardzo szybkie dostosowanie naszego oprogramowania do planowanych zmian po przedstawieniu projektu znowelizowanej ustawy o podatku VAT. Już 4 października 2010 roku nowe wersje naszych systemów zostały wprowadzone do sprzedaży. Zawsze staramy się uważnie śledzić wszystkie zmiany w regulacjach prawnych i wprowadzamy je do naszych programów. Przykładowo w ostatnim czasie w ciągu kilku dni od opublikowania nowych wzorów elektronicznych wersji deklaracji VAT-7 wprowadziliśmy ich obsługę do naszego oprogramowania finansowo-księgowego. Oczywiście użytkownicy posiadający wersje programów zakupione po 4 października otrzymali aktualizację z obsługą nowego wzoru deklaracji zupełnie bezpłatnie” – dodaje Rafał Mróz.

Według Asseco BS szybkość działania i profesjonalizm firmy został bez wątpienia dostrzeżony przez rynek, stąd tak masowe zainteresowanie programami Asseco WAPRO w 2010 roku wśród nowych klientów. W opinii Asseco BS znaczący udział w osiągniętych wynikach sprzedażowych odegrała dobrze przygotowana sieć partnerska, świadcząca bezpośrednią pomoc wdrożeniową i serwisową dla kilkudziesięciu tysięcy klientów.

Programy Asseco WAPRO znajdują zastosowanie w firmach o różnym profilu działalności, doskonale sprawdzając się zarówno w handlu, jak i usługach. Producent systemów Asseco Wapro koncentruje się nie tylko na systematycznej produkcji nowych linii oprogramowania. Świadomie wspiera także „starsze” wersje swoich produktów. Według Rafała Mroza „wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Asseco BS przygotowało nowe wersje i zdecydowało się na zapewnienie wsparcia użytkownikom aplikacji dedykowanych do pracy w środowisku DOS. Znany i ceniony od wielu już lat duet programów z linii DOS – WF-Mag i WF-KaPeR – nadal cieszy się bowiem dużym zainteresowaniem tysięcy użytkowników”.

 Archiwum     Najnowsze

O firmie .::. Asseco WAPRO START .::.Asseco WAPRO BIZNES .::.Asseco WAPRO BIURO .::.Asseco WAPRO PRESTIŻ .::.Asseco WAPRO Mobile .::. Kontakt
Copyright © 2011 ENTRE Systemy Informatyczne